Akcesoria

Aktywne filtry

Czarny erotyczny zestaw...

3 elementowy zmysłowy zestaw Gold Amsterdam dla odważnych. Klasyczny harness z zapięciami łączącymi go z chokerem na szyi, w zestawie z czarnym pasem do pończoch i opaskami na dłonie. Rozbudzi pasje i pozwoli poczuć się niezwykle uwodzicielsko.

419,00 zł

Rozmiar:

  Kolor:

Pas do pończoch Amsterdam...

Minimalistyczny, czarny pas do pończoch Amsterdam Simple Gartner Belt. Kiedy mniej znaczy więcej. 

119,00 zł

Rozmiar:

  Kolor:

Para podwiązek Amsterdam...

Para minimalistycznych, czarnych podwiązek Amsterdam Triangle Garters w kształcie trójkątów. 

99,00 zł

Rozmiar:

  Kolor:

Czarny Harness Amsterdam Glam

Nasz elegancki, czarny harness Amsterdam Glam to idealny dodatek, który pozwala na eksperymentowanie i wyrażanie własnego stylu w subtelny, a jednocześnie kuszący sposób. Wygląda minimalistyczne, elegancko i z klasą.

119,00 zł

Rozmiar:

  Kolor:

Czarny Harness Amsterdam Drift

Nasz czarny harness został stworzy dla kobiet, które pragną podkreślić swoją pewność siebie i zmysłowość w najbardziej odważny sposób. Rozbudzi pasje i pozwoli poczuć się niezwykle uwodzicielsko.

149,00 zł

Rozmiar:

  Kolor:

Czarny harness z chokerem...

Czarny harness z chokerem wygląda minimalistyczne, elegancko i z klasą. Założony pod czarną koszulę z większym dekoltem lub pod żakiet doda Waszej stylizacji 100% efekt wow! Ale w wersji solo wygląda jeszcze bardziej gorąco!

119,00 zł

Rozmiar:

  Kolor:

Czerwony harness z chokerem...

Czerwony harness z chokerem wygląda minimalistyczne, elegancko i z klasą. Założony pod koszulę z większym dekoltem lub pod żakiet doda Waszej stylizacji 100% efekt wow! Ale w wersji solo wygląda jeszcze bardziej gorąco!

119,00 zł

Rozmiar:

  Kolor: