Bielizna potrzebuje naprawdę małej ilości materiału, ale za to ogromnej wiedzy i cierpliwości. Triffli powstało po to, by pomóc Ci wybrać najlepszą dla siebie bieliznę i właściwie ją dobierać w zależności od okoliczności.

Korzystając z wiedzy brafittingowej, konstruktorskiej, krawieckiej i kobiecej intuicji, szyjemy dla Ciebie autorskie linie bielizny, które definiujemy w 3 lookach: romantica, cosmo i erotica. 

Znajdziesz tu wyłącznie bieliznę, którą same mamy w swoich garderobach i którą na co dzień nosimy. Stawiamy na jakość produktów, komfort ich noszenia i detale, które naprawdę robią różnicę.

Wszystkie produkty szyte są w Polsce przez lokalne szwalnie. Aby nie napędzać nadprodukcji ograniczamy liczbę linii i doszywamy tylko te modele, które cieszą się największą popularnością wśród naszych klientek. Bliska nam jest idea mody cyrkularnej, dlatego maksymalnie wykorzystujemy ścinki (jako wstawki) do kolejnych projektów, a także chętnie sięgamy po końcówki materiałów, które znajdujemy u naszych dostawców. Dzięki temu, tworzymy unikatowe kolekcje i w pełni wykorzystujemy materiały, z których potencjału nie korzystają wielkie marki.

Your True Story Starts From Your Underwear

Choose right
&
Make Your Own Stories